نظرسنجی
نظر شما در خصوص مطالب سایت چیست؟

اکثر مطالب سودمند هستند.
برخی مطالب مفید هستند.
مطالب بایستی بیشتر شوند.
برخی از مطالب ضعیف هستند.
در این زمینه نظری ندارم.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 368063
 بازدید امروز : 25
 کل بازدید : 675015
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1.6406
اخبار > برگزاري امتحانات پايان دوره پاييزي كلاس هاي زبان فارسي


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري امتحانات پايان دوره پاييزي كلاس هاي زبان فارسي

امتحانات پايان دوره­ پاييزي كلاس‌هاي آموزش زبان فارسي رايزني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران و نمايندگي بنياد سعدي در عشق‌آباد در تاريخ 27 آذر ماه 1396 در محل رايزني فرهنگي برگزار شد.

فارسي‌آموزان در اين دوره در 7 كلاس مقدماتي يك با 113 فارسي‌آموز، 5 كلاس مقدماتي دو با 79 فارسي‌آموز، متوسطه يك و دو جمعاً 6 كلاس با 81 فارسي‌آموز، پيشرفته يك و دو 4 كلاس با 56 فارسي‌آموز، عالي يك و دو 2 كلاس با 30 فارسي‌آموز و 5 كلاس ترجمه با 49 فارسي‌آموز در مجموع بالغ بر 408 تن، مشغول آموزش زبان فارسي بودند.

فارسي‌آموزان در امتحان آزمون كتبي و هم آزمون شفاهي شركت كردند. قبول‌شدگان در آزمون‌هاي دوره در كلاس­هاي بالاتر که از چهارم دی ماه شروع خواهد شد، حضور خواهند يافت.

فارسی­آموزان در این دوره‌ ضمن یادگرفتن الفبای زبان فارسی؛ اعداد، واژه‌ها، جمله­بندی­های ساده، افعال، اعداد شمارشی و ترتیبی، دستور زبان فارسي: زمان‌ها، اجزاي جمله، متون ادبي شعر و نثر را در سطوح مقدماتي، متوسطه، پيشرفته و عالي آموزش ديدند و در خصوص زبان گفتاری و مکالمات روزمره نیز به صورت شنیداری و تصویری در تمرینات عملی شركت نمودند. فارسی آموزان، آموزش های تخصصی و تکمیلی خود را مانند آیین نگارش، ترجمه همزمان و... در دوره های ترجمه فرا می گیرند و مواد امتحاني بر اساس متون و فصول ارايه شده، آماده و جهت پاسخگويي در اختيار فارسي‌آموزان قرار می گیرد.

در طول دوره علاوه بر کلاس‌های جاری؛ نمايش فيلم، امتحان ميان ترم كتبي و شفاهي، آزمون امتحان جامع، دوره دانش‌افزایی برای معلمان و ارائه مقاله و شعرخواني در مناسبت‌هاي مختلف از سوي معلمان و فارسي‌آموزان از مجموعه برنامه‌هاي فارسي‌آموزان و معلمان بوده است. 


٠٩:٣٢ - 1396/09/29    /    شماره : ٦٩٤٣٠٢    /    تعداد نمایش : ١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: